DOPRAVA ZDARMA PO ČR NAD 2000 Kč
PRODEJNA HAVLÍČKŮV BROD, NA LOSÍCH 3564, TEL +420 608 211 622

Jak kouřit doutník

Na kouření doutníku je potřeba mít dostatek času a nikterak nespěchat. Kouří se pomalu a klidně. Nezapomeňte, že nekouříte cigaretu, ale doutník. Kouření doutníku má svůj půvab a jedná se o relaxační, uklidnující záležitost a požitek.

Kouř z doutníků se neinhaluje, nevdechuje, pouze se potahuje do úst, kdy pocítíte různé chutě skryté v použitém tabáku.

Kouření doutníku má svůj půvab a je to požitek s několika rituály.

Po výběru doutníku a vytažení s celofánové folie, pokud je do ní doutník zabalen, si doutník prohlédněte a případně přivoňte pro navnadění čichových i chuťových buněk.

Konec doutníku ořízněte maximálně 3 milimetry, né žádné centimetry. O centimetr se jedná pouze v případě ořezávání doutníku tvaru Torpedo / Piramides / Belicoso.

Lehce oříznutý konec doutníku ofoukněte oprašte o případný drobný tabák, aby Vám nevnikal do úst a nelpěl na zubech apod.

Zapálení doutníků nejlépe delší zápalkou, cedrovým dřívkem nebo turbo plynovým zapalovače. NIKDY NÉ benzínovým zapalovačem. Při zapalování dbejte na to, aby se doutník oheň přímo nedotýkal, zapalte jej jen žárem.

Po zapálení párkrát lehce z doutníku potáhněte a odložte jej, aby se rozhořel. Poté v 1 - 2 minutových interval potahujte a užívejte si různá spektra chutí.

Popel doutníku se neoklepává jako u cigarety, ale snažte se jej udržet co nejdelší, případně pokud popel vypadá, že spadne, lehce jej otřete o popelník. Probíhají soutěže o nejdelší popel či nejdelší kouření doutníku.

Konec doutníku se snažte držet suchý, nesliňte jej moc, hodně vlhký konec doutníku může přinést nepříjemnou chuť. Stejně tak rychlé kouření doutníku bez odkládání (neustálé "bafání").

Pokud doutník hoří nerovnoměrně po celém obvodu, dopalte jej na straně, kde hůře hoří. Může se tak stát, když je doutník nesprávně ubalen nebo byl špatně zapálen.

Po vykouření doutníku do poslední třetiny doutník odložte do popelníku a nechte jej vyhasnout, netípejte !

www.doutniky-rb.cz Vám přejí, ať si vychutnáte doutník a užjiste si tak svou chvíli klidu a pohody.
 

Jak kouřit doutník

Prodej tabákových výrobků a alkoholických nápojů pouze starším 18 let !!!
Kouření škodí zdraví a může způsobit rakovinu

Doutníky RB na Instagramu

Známé a vyhlášené značky doutníků: Doutníky Cohiba, Doutníky Montecristo, Doutníky Partagas, Doutníky Joya de Nicaragua, Doutníky Pinar del Rio, Doutníky Habanos, Doutníky Bolivar, Doutníky Padron, Doutníky E.P. Carrillo
Známé a vyhlášené značky karibských rumů: Rum Zacapa, Centenario, Rum Diplomatico, Abuelo, Millonario, Rum Barcelo, A. H. Riise

EET - elektronická evidence tržeb - při platbě v hotovosti na prodejně

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Doporučujeme: CZIN.eu | NajduZboží.cz
Doutníky RB - doutníky a rumy, © 2023
Doutníky a káva