DOPRAVA ZDARMA PO ČR NAD 2000 Kč
PRODEJNA HAVLÍČKŮV BROD, NA LOSÍCH 3564, TEL +420 608 211 622

Doutníky pro začátečníky

Chcete začít kouřit doutníky nebo jen vyzkoušet svůj první doutník a nevíte si rady, který z toho kvanta značek a typů doutníků vybrat?

Né vždy si člověk vybere správný doutník a jeho první zkušenost skončí, jak se říká fiaskem. Tedy již si doutník nikdy nebude chtít zapálit, protože jeho první zkušenost byla špatná a mohla být způsobena právě nesprávnou volbou doutníku.
Příklad nesprávné volby doutníku, návštěvník našeho obchodu si přeje doutník typu Maduro z doporučení jeho přátel, již zkušených kuřáků, ale on sám doutník nikdy neměl. Doutník typu Maduro je velice silný a musí se kouřit pomalu a s pauzami mezi potáhnutími, je určený pro zkušené kuřáky. Zpětná reakce od zákazníka je tedy negativní s tím, že doutník již nikdy kouřit nechce. 
Pokud by dal zákazník na naši radu a vzal si jemný doutník se silou tabáku maximálně 2 z 5, zajisté by špatnou zkušenost s prvním doutníkem neměl.

Pro začínající kuřáky doporučujeme doutníky menší velikosti, tedy s kratší dobou kouření. A jak jsme již psali s maximálně 2.stupněm síly tabáku z celkových 5 stupňů.

Jako doutníky pro začátečníky z naší nabídky můžeme doporučit tyto doutníky v přijatelné cenové relaci:

Kuba

Dominikánská Republika

Nikaragua

Honduras

Vyzkoušejte dobrý kvalitní doutník, který uspokojí Vaše chutě a budete rádi tento požitek opakovat.

POZOR důležité - doutník, který bude konzumovat musí mít správnou vlhosti, aby jste pocítili všechny tabákem nabízené chutě. Pokud bude doutník vysušený po 60% vlhkosti bude chutnat jako "sláma" a naopak pokud bude doutník převlhčený nad 76% bude špatně hořet, mít černý popel a chuť bude velmi nepříjemná.
Proto doporučujeme konzumovat doutníky s vlhkostí min 65% a max 73%.

Prodej tabákových výrobků a alkoholických nápojů pouze starším 18 let !!!
Kouření škodí zdraví a může způsobit rakovinu

Doutníky RB na Instagramu

Známé a vyhlášené značky doutníků: Doutníky Cohiba, Doutníky Montecristo, Doutníky Partagas, Doutníky Joya de Nicaragua, Doutníky Pinar del Rio, Doutníky Habanos, Doutníky Bolivar, Doutníky Padron, Doutníky E.P. Carrillo
Známé a vyhlášené značky karibských rumů: Rum Zacapa, Centenario, Rum Diplomatico, Abuelo, Millonario, Rum Barcelo, A. H. Riise

EET - elektronická evidence tržeb - při platbě v hotovosti na prodejně

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Doporučujeme: CZIN.eu | NajduZboží.cz
Doutníky RB - doutníky a rumy, © 2023
Doutníky a káva